- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Сив, Инокс |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Дозатор за течен сапун |
| Височина | 15.8 cm |
| Ширина | 7.8 cm |
| Дължина | 8.7 cm |
| Тегло | 0.23 Kg |
| Тип продукт | Дозатор за течен сапун |
| Тип монтиране | Самостоящ |