- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Inox |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Дозатор за течен сапун |
| Υψος | 15.8 cm |
| Πλάτος | 7.8 cm |
| Μήκος | 8.7 cm |
| Βάρος | 0.23 Kg |
| Τύπος Προϊόντος | Дозатор за течен сапун |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |