- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Сив, Бял |
| Материал | Микрофибър |
| Височина | 86 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Брой нива | 3 |
| Тип продукт | Кухненска количка |
| Тип монтиране | Свободностоящ |