
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Подложката за кафе Wacaco е практично и многофункционално допълнение към вашата преносима кафе машина. Компактна и удобна, тя е идеална за сушене, трамбоване и приготвяне на кафе.
Със своите две функционални повърхности и изработка от 100% висококачествен силикон, безопасен за храни, подложката гарантира безопасност, устойчивост и липса на неприятни миризми
- Размери: 35 x 25 смТехническо описание
Поставки и стойки |
|
| Материали за тави | Силикон |
| Цвят | Сив |
| Материал | Силикон |
| Съдържание пакет | 1 x Подложка |
| Височина | 0.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 0.371 Kg |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Подложка за кафе |