
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Silicon |
| Culoare | Gri |
| Material | Silicon |
| Pachet de conținut | 1 x Подложка |
| Înălţime | 0.5 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 0.371 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Подложка за кафе |