Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Тъмносив |
| Материал | Метал, Стъкло |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Дозатор за течен сапун |
| Тип монтиране | Свободностоящ |