Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Μέταλλο, Γυαλί |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 9.5 cm |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Дозатор за течен сапун |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |