- -8,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки и стойки |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Метал |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Брой нива | 1 |
| Тип продукт | Стойка за капсули за кафе |
| Тип монтиране | Свободностояща |
| Диаметър | 15 cm |