- -8,69 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Înălţime | 35 cm |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Стойка за капсули за кафе |
| Tipul de montare | Свободностояща |
| Диаметър | 15 cm |