
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Поставка за кърпи |
| Материал | Метал |
| Тип монтиране | Лепене |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 11 cm |