
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за кърпи |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 11 cm |