- -2,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Черен, Дърво |
| Тип продукт | Поставка за четка за зъби |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Тип монтиране | Лепене |
| Височина | 17.5 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 12 cm |