- -2,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru, Lemn |
| Tip produs | Поставка за четка за зъби |
| Material | Metal, Plastic |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 17.5 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 12 cm |