
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Органайзери за баня |
| Материал | Пластмаса |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 11.6 cm |
| Ширина | 24.9 cm |
| Дължина | 11.9 cm |
| Тегло | 0.399 Kg |
| Брой части | 1 |