
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзери за баня |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 11.6 cm |
| Πλάτος | 24.9 cm |
| Μήκος | 11.9 cm |
| Βάρος | 0.399 Kg |
| Αριθμός μερών | 1 |