Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Поставка за тоалетна хартия |
| Материал | Инокс |
| Съдържание пакет | 1 х Поставка за тоалетна хартия |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 32.1 cm |
| Ширина | 13.2 cm |
| Дължина | 13.2 cm |
| Брой части | 1 |