Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Suport hartie igienica |
| Material | Inox |
| Pachet de conținut | 1 х Поставка за тоалетна хартия |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 32.1 cm |
| Lăţime | 13.2 cm |
| Lungime | 13.2 cm |
| Numărul de piese | 1 |