- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Органайзери за баня |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 3 x Малки кутии за аксесоари |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 11.4 cm |
| Ширина | 15.2 cm |
| Дължина | 7.6 cm |
| Тегло | 0.2 Kg |
| Брой части | 3 |