Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзери за баня |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 3 x Малки кутии за аксесоари |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 11.4 cm |
| Πλάτος | 15.2 cm |
| Μήκος | 7.6 cm |
| Βάρος | 0.2 Kg |
| Αριθμός μερών | 3 |