Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Органайзери за баня |
| Материал | Стомана |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 8.1 cm |
| Дължина | 8 cm |
| Тегло | 0.1 Kg |