Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Органайзери за баня |
| Material | Oţel |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lăţime | 8.1 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Greutate | 0.1 Kg |