Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Бежов |
| Тип продукт | Органайзери за баня |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Поставка за аксесоари |
| Тип монтиране | С поставка |
| Височина | 7.5 cm |
| Ширина | 13.3 cm |
| Дължина | 24.4 cm |
| Тегло | 0.3 Kg |
| Брой части | 1 |