Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Органайзери за баня |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Поставка за аксесоари |
| Tipul de montare | Cu suport |
| Înălţime | 7.5 cm |
| Lăţime | 13.3 cm |
| Lungime | 24.4 cm |
| Greutate | 0.3 Kg |
| Numărul de piese | 1 |