Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Тип продукт | Комплект съдове за подправки |
| Брой в комплекта | 1 |
| Предназначен за | Подправки, Кафе, Чай, Брашно |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бежов |
| Височина | 25.5 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Диаметър | 10.5 cm |
| Капацитет | 1.6 l |