Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Tip produs | Set de condimente pentru condimente |
| Număr în set | 1 |
| Destinate pentru | Condimente, Cafea, Ceai, Făină |
| Material | Plastic |
| Culoare | Bej |
| Înălţime | 25.5 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Diametru | 10.5 cm |
| Capacitate | 1.6 l |