- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 16.1 cm |
| Функции | Защита против прегряване |
| Дълбочина | 13.5 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 72 dB |