- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 60 cm |
| Latime | 16.1 cm |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 13.5 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Nivel zgomot | 72 dB |