- -18,36 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял, Сребрист |
| Височина | 112.3 cm |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба, Вертикална прахосмукачка, Ръчна прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 4.5 m |
| Мощност на почистване | 15 kPa |
| Капацитет | 0.8 l |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V~50 - 60 Hz |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |