- -18,36 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb, Argint |
| Inaltime | 112.3 cm |
| Functii | Indicator luminos |
| Adancime | 26 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac, Aspirator vertical, Aspirator manual de aspirator |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 4.5 m |
| Putere de aspirare | 15 kPa |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V~50 - 60 Hz |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |