- -332,38 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син, Черен |
| Височина | 126 cm |
| Ширина | 25.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия |
| Дълбочина | 26.6 cm |
| Тегло | 3 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Твърди повърхности, Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | Самопочистване |
| Мощност | 95 W |
| Автономия на акумулатора до | 35 min |
| Капацитет | 1 l |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |