- -332,38 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπλε, Μαύρο |
| Υψος | 126 cm |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Βάθος | 26.6 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Σκληρές επιφάνειες, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εξουσία | 95 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 35 min |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |