
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен, Червен |
| Височина | 100 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Тегло | 4 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Филтър Hepa, LED осветление |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 0.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |