- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 27 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Филтър Hepa, Iluminare LED |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Garanție | 24 месеца |