
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 105 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Функции | Индикатор за изтощена батерия |
| Тегло | 2.57 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | LED осветление |
| Мощност | 120 W |
| Автономия на акумулатора до | 45 min |
| Капацитет | 1 l |
| Гаранция | 24 месеца |