
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 105 cm |
| Latime | 18 cm |
| Functii | Indicatorul bateriei de evacuare |
| Greutate | 2.57 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 120 W |
| Autonomie acumulator | 45 min |
| Capacitate colectare | 1 l |
| Garanție | 24 месеца |