- -31,14 €
- Изчерпано

Прахосмукачка с външен филтър Eureka Whirlwind за почистване на различни повърхности.

Ергономичен за различни повърхности дизайн, особено подходящ за труднодостъпни места. С тегло от само 6 кг (13,2 lbs), може лесно да почиства шкафове и да маневрира под мебели, благодарение на телескопичната метална тръба и въртящата се глава.
Лесно маневриране около и под мебели, почиства твърди подове и килими, включва 2-в-1 четка за прах за различни повърхности у дома.


Перфектна за твърди подове и килими с мощен 700W мотор.
Ефективно премахва:

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Прахосмукачка с външен филтър Eureka Whirlwind за почистване на различни повърхности.

Ергономичен за различни повърхности дизайн, особено подходящ за труднодостъпни места. С тегло от само 6 кг (13,2 lbs), може лесно да почиства шкафове и да маневрира под мебели, благодарение на телескопичната метална тръба и въртящата се глава.
Лесно маневриране около и под мебели, почиства твърди подове и килими, включва 2-в-1 четка за прах за различни повърхности у дома.


Перфектна за твърди подове и килими с мощен 700W мотор.
Ефективно премахва:

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 36.3 cm |
| Ширина | 29.4 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърности |
| Материал тръба | Стомана |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 700 W |
| Капацитет | 1.5 l |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |