- -31,14 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 36.3 cm |
| Latime | 29.4 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Oţel |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 700 W |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |