- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен, Червен |
| Височина | 37 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Тип почистване | Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Килим, Тапицерия, Матраци, Текстил, Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 4 m |
| Капацитет | 1.5 l + 0.85 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |