- -30,68 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Inaltime | 37 cm |
| Latime | 34 cm |
| Tip aspirare | Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Saltele, Textile, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Reţea |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 4 m |
| Capacitate colectare | 1.5 l + 0.85 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Garanție | 24 luni |