- -15,34 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Прозрачен, Оранжев, Черен |
| Функции | Миещ се филтър, Защита против прегряване |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Тапицерия |
| Материал тръба | Метал |
| Енергиен клас | Клас A |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Технологии | Ергономична дръжка |
| Мощност | 600 W, 600 W |
| Дължина на кабела | 3 m, 3 m |
| Мощност на почистване | 120 W, 120 W |
| Капацитет | 800 ml |