- -15,34 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Transparent, Portocaliu, Negru |
| Functii | Filtru de spălare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Tapiţerie |
| Material tub | Metal |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Tehnologii | Mâner ergonomic |
| Putere | 600 W, 600 W |
| Lungime cablu | 3 m, 3 m |
| Putere de aspirare | 120 W, 120 W |
| Capacitate colectare | 800 ml |