- -17,90 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Червен |
| Функции | Защита против прегряване |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Технологии | Cyclon HEPA |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Мощност на почистване | 120 W |
| Капацитет | 800 ml |