- -17,90 €
- Stoc epuizat
![]()
Aspirator cu baton vertical 2 in 1 Rosberg
- Putere: 600W
- Putere de aspirare: 120W - mai puternica comparativ cu modelele similare
- Utilizati ca dispozitiv portabil cu doar 1 buton
- Sistemul ciclonic
- Filtru HEPA lavabil
- Volumul recipientului: 800 ml
- Design usor si manevrabil pentru o curatare usoara si convenabila
- Curatare usoara a locurilor greu accesibile
- Duza pentru spatii inguste
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Culoare rosie
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Aspirator cu baton vertical 2 in 1 Rosberg
- Putere: 600W
- Putere de aspirare: 120W - mai puternica comparativ cu modelele similare
- Utilizati ca dispozitiv portabil cu doar 1 buton
- Sistemul ciclonic
- Filtru HEPA lavabil
- Volumul recipientului: 800 ml
- Design usor si manevrabil pentru o curatare usoara si convenabila
- Curatare usoara a locurilor greu accesibile
- Duza pentru spatii inguste
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Culoare rosie
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Rosu |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Tehnologii | Cyclon HEPA |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 3 m |
| Putere de aspirare | 120 W |
| Capacitate colectare | 800 ml |