(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 13.7 cm |
| Ширина | 39.2 cm |
| Дълбочина | 38.2 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 0 W |
| Автономия на акумулатора до | 90 min |
| Капацитет | 0.35 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |