(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 13.7 cm |
| Lăţime | 39.2 cm |
| Adâncime | 38.2 cm |
| Tipul de curățare | Uscat |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 0 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 90 min |
| Capacitate | 0.35 l |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garanție | 24 luni |