- -127,82 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял/Черен |
| Височина | 9.65 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Автоматично почистване, Wi-Fi |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тегло | 9.2 Kg |
| Тип почистване | Сухо, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Станция за зареждане |
| Технологии | Самопочистване |
| Мощност | 69 W |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 0.350 l |
| Ниво на шум | 68.5 dB |
| Гаранция | 24 месеца |