- -127,82 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb negru |
| Înălţime | 9.65 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Funcții | Filtru de spălare, Curățarea automată, Wi-Fi |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 9.2 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Accesorii incluse | Stație de pornire |
| Tehnologii | Auto-curățare |
| Putere | 69 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 0.350 l |
| Nivel de zgomot | 68.5 dB |
| Garanție | 24 luni |