- -148,27 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.7 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 80 W |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 2.7 l |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Гаранция | 24 месеца |