- -148,27 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 80 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 2.7 l |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Garanție | 24 luni |