- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 42.16 cm |
| Ширина | 49.27 cm |
| Функции | Сензор против падане, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Защита против прегряване, Функция Турбо, Сензор за разположение на предметите в стаята, Сензор за наклон, GPS |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 11 |
| Технологии | Функция график, Управление чрез приложение, Автоматично презареждане, Виртуална стена, Функция моп, Wi-Fi, Навигация LiDAR, EPA, Wet&Dry, Самопочистване, Turbo, Тиха, Сензори |
| Мощност | 50 W |
| Мощност на почистване | 6000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 750 ml |
| Работен обхват | 300 m2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 67 dB |
| Гаранция | 24 месеца |